Penmak Makina

Siz değerli müşterilerimize PVC makinaları konusunda verdiğimiz hizmetin gururunu sizlerle paylaşmaktayız.İnsanlara hizmet anlayışını, kaliteyi ve güvenilir olmayı kendimize ilke edinen firmamız; Bu zor koşullarda yapmış olduğu çalışmalar ile de sektöründe söz sahibi olan bir firma olmayı hak etmiştir. Şüphesiz ki firmamızın bu başarısı, profesyonel ve deneyimli ekiplerin uyumlu çalışmaları ile birlikte firmamızın temel ilke ve hizmet anlayışında yer bulmuştur.

Temel ilkemiz doğrudan üretim ve doğrudan satış yaparken önce müşteriyi memnun etmek ve daha sonra PENMAK MAKİNA’nın ilkesi olan “Üstün kalite, Sınırsız hizmet sloganımıza sadık kalmaktır.

Müşteri memnuniyetini ana ilke edinen PENMAK Makine PVC sektöründeki tüm yenilikleri ve gelişmeleri günlük takip eden ve uygulayan güçlü bir referans listesinde yer alan 49 ülkeye yapmış olduğumuz ihracatlarla ve güzel Türkiye’mizi 21.yüzyılda layık olduğu yerlere taşıyacak siz değerli firmanızı da bu referans listesinde görmekten mutluluk duyarız.

Çünkü başarılı çalışmalar tamamen profesyonel ekiplerin uyumuyla sağlanır. Bizi biz yapan değerlerin, detayların içimizdeki derin ve sevimli zevklerin şekillendiği yerdir. İşte bu yönü ile makinalarımız tüm dünyada müşterilerimiz tarafından kalitesiyle tavsiye edilmektedir.

Saygılarımızla
GÖKHAN AYDIN
Genel Müdür
Kasım 7, 2010 Kategori - Okumak İçin Tıklayınız

Yorum Yapabilirsiniz.